Hakkımızda

1994 Yılında kurulan Kamer Tekstil, üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiren ipek eşarp markası olarak tekstil sektörüne ilk adımını attı. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak Türkiye’de eşarp üretim ve satış konusunda faaliyet gösteren prestij sahibi bir marka oldu.

2006 yılı itibariyle bayan giyim üretimine de başlayarak ürün gamını genişletti. Hazır giyim sektöründe, gelişmesine ivme kazandıran zincir mağazalaşmanın etkisi ile yurt içinde hızla kabul gören, pazar konumunu kısa zamanda pekiştiren, bayan giyim sektörünün ön sıralarda yerini alan bir marka haline geldi. 2008 yılında Türkiye’nin en çok eşarp satan firması oldu.

Armine, Bursa’da 9.600 m2 kullanım alanına sahip, ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde eşarp üretimi gerçekleştirmektedir. İstanbul Kağıthane’de kurduğu üretim tesisinde ise hazır giyim için hizmet vermektedir. Şirket bünyesinde 520 kişilik ekip çalışmaktadır.

Ar Mağazacılık ‘ın kuruluşundan itibaren kararlı ve istikrarlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak 2011 yılından bugüne Eyüp’teki merkez binasında konumlanmaya devam etmekte, 24 Mağaza ve 8 shop (FRC mağaza) toplam 32 şube ile 9.697 m2 alanda mağazacılık hizmeti vermektedir. Ayrıca online satış sitesiyle müşterilerine internet kanalıyla da ulaşabilmektedir.

Gelişime verilen değerle çalışanlarına kurumsal yetkinlikler, iletişim becerileri, müşteri odaklılık ve ticari düşünme hakkında eğitim programları uygulanmaktadır. Bununla birlikte liderlik ve yönetme, yönetici yetkinliği, takım çalışması ve organizasyon eğitimleri ile yönetici adayları yetiştirilmektedir.

Misyon

Firma, bünyesinde çalışan özgün bakış açısına sahip ekibiyle tasarladığı ürünlerde kalite ve uyumluluktan ödün vermeyip, her detayda farklılığa imza atma felsefesini ilke edinerek oluşturduğu konseptleri ile müşterisinin karşısına çıkmaktadır.

  • Sektördeki yerini daha yüksek seviyeye taşımak ve kazandığını alt yapısına yatırım yapmak.
  • Yüksek kalitede ipek eşarp ve bayan giyim koleksiyonlarını uygun fiyat politikasıyla müşterilerine ulaştırmak.
  • Modern ve geleneksel değerlerinden sentezlediği tasarımlarına ileri teknolojiyi kullanarak yüksek kalitede her geçen gün yeni ürün grubu eklemek.
  • Yurt içi ve yurt dışı hizmet anlayışını geliştirmeyi, yeni istihdamlar sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla ilke edinmek.

Vizyon

Sektördeki gelişmeleri takip ederek Armine geleneğini temsil edecek koleksiyon oluşturmak için inovatif olma vizyonuyla hareket etmek. Ürün gruplarının hepsinde, tüketicinin aklına gelen ilk marka olmak.

Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini arttırmak amacıyla sürekli gelişen, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Konsept mağaza anlayışını geliştirerek aksesuar mağazaları açmak. Bayan hazır giyiminin lider gruplarından biri olmayı hedeflemektedir.


444 4 147 info@armine.com.tr
e-bülten

İndirimlerden ilk önce sizin haberiniz olsun